III Konkurs Modelarski w Inowrocławiu - kwiecień 2009 - Strona prywatna Marzeny i Czarka

Idź do spisu treści

Menu główne:

III Konkurs Modelarski w Inowrocławiu - kwiecień 2009

Modelarstwo > Wystawy modelarskie

W dniach 18 - 19 kwiecień 2009 w Inowrocławiu odbył się III Inowrocławski Konkurs Modelarski, Memoriał Benedykta Kempskiego pod patronatem Starosty Inowrocławskiego. Udział w tym Konkursie był bardzo sympatycznym przeżyciem. Na imprezie spotkałem wielu zapaleńców-modelarzy, z którymi pogawędka okazała się wileką przyjemnością. Naocznie można było podziwiać wiele ciekawych i bardzo pięknych modeli.

Start w zawodach okazał się bardzo owocny. W Konkursie moje modele zostały zauważone i nagrodzone.

  • Kościół gotycki w Gryfinie z wydawnictwa MODELIK zdobył złoty medal w klasie "Budowle Kartonowe" (KB),

  • Parowóz wąskotorowy Bn2t "Freudenstein" z wydawnictwa MODELIK zdobył brązowy medal w klasie "Kartonowe Pojazdy Szynowe" (KSz),

  • Diorama "Plac Budowy" mojego własnego projektu zdobyła złoty medal w klasie "Pozostałe Modele Kartonowe" (KI),

  • Wąskotorowy pług odśnieżny mojego własnego projektu zajął IV miejsce w klasie "Kartonowe Pojazdy Szynowe" (KSz).

Organizacyjnie Konkurs okazał się przysłowiowym "strzałem w 10-tkę". W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować organizatorom Konkursu za bardzo profesjonalne podejście do tematu. Atmosfera stworzona przez organizatorów była niezwykle przyjazna i pozwoliła zawrzeć wiele ciekawych, modelarskich znajomości. W powietrzu unosiła się aura wzajemnego szacunku i przyjaźni. Można było pooglądać wiele ciekawych modeli przywiezionych przez kilku wystawców. Udało mi się nawet zakupić 4 nowe modele. Całkiem prawdopodobne, że w niedługim czasie na naszej stronie pojawią się ich galerie.

 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego