Pilotaż wycieczek: Polska, Europa Środkowa i Bałkany. - Strona prywatna Marzeny i Czarka

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pilotaż wycieczek: Polska, Europa Środkowa i Bałkany.

Usługi pilotażowo-przewodnickie.

Chciałbym złożyć Wam wszystkim ofertę nawiązania współpracy w zakresie usług pilotażu oraz przewodnictwa. Od prawie 10 lat mieszkam i pracuję w Szczecinie. Pracuję we własnej firmie reklamowej, ale turystyka jest moim hobby. Bardzo lubię zwiedzać i często wyjeżdżam w różne, mniej lub bardziej znane zakątki naszego Kraju. Urodziłem się i długo mieszkałem w Słupsku. Od 2003 roku posiadam Państwowe Uprawnienia przewodnika turystycznego po powiatach słupskim i lęborskim. Powiaty te obejmują głównie Słowiński Park Narodowy. Posiadam również wykształcenie technika obsługi ruchu turystycznego. Posiadam bardzo dobrą orientację w systemie drogowym: Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Czarnogóry, Serbii oraz Bośni i Hercegowiny.

Od kilku lat prowadzę stronę internetową Czeskie Klimaty Okiem Polaka opisującą moje podróże do Czech, w których jestem zakochany. Bez problemu podejmę się pilotażu wycieczek właśnie w tamte rejony. Dodatkowo mogę pomóc Wam w ułożeniu programów ciekawych wycieczek do Czech, w inne niż Praga kierunki, np. Karlowe Wary, Pilzno, Czeskie Budziejowice, itp. Programy te mogę układać pod konkretnego Klienta, a będą to kierunki dla większości turystów nieznane, czym możecie ich zaskoczyć.
Mieszkając w Szczecinie od kilku lat współpracuję z Zachodniopomorskim Oddziałem Regionalnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i jako wolontariusz pomagam w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym DELFINKI. Dzięki temu mam zawsze aktualną Książeczkę Zdrowia oraz uzyskałem uprawnienia Wychowawcy Kolonijnego, co się czasami przydaje na wycieczkach, szczególnie szkolnych.

Z racji własnej działalności gospodarczej nie są mi obce pojęcia faktura, VAT, zaliczka itp. W zakresie swojej działalności mam wpisane usługi turystyczne, także rozliczam się z Biurami Podróży na podstawie FV, bez potrzeby Umów-Zleceń itp.

Pilotuję jedynie kierunki: Polska, Czechy, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Czarnogóra, Serbia oraz Bośnia i Hercegowina.

Pilotaż indywidualny.

Istnieje możliwość wynajęcia mnie na kameralne wyjazdy mniejszych grup osób, również niepełnosprawnych, jako prywatnego pilota-przewodnika. Zdaję sobie sprawę z tego, iż wiele osób potrzebuje swojego własnego pilota-przewodnika, a jednocześnie nie przepada za wyjazdami grupowymi, w czasie których ciężko jest modyfikować program na bieżąco w/g własnego "widzi-mi-się". Szczególnie osoby niepełnosprawne mają na wycieczkach wiele problemów i wyjazdy takie są dla nich bardziej stresujące niż wypoczynkowe. Do takich właśnie osób jest skierowana moja propozycja. Wszystkich zainteresowanych taką propozycją proszę o kontakt na MAILA.

Pilotaż turystyczny.

Moimi sztandarowymi kierunkami, z racji zainteresowań, są oczywiście: Pomorze Środkowe, Kaszuby i Trójmiasto. Dodatkowo świetnie znam Podkarpacie i Góry Świętokrzyskie. Jestem przygotowany do takich kierunków jak: Warszawa, Pomorze Zachodnie, Toruń, Wrocław, Pieniny, Częstochowa i Poznań. Jestem otwarty na nowe wyzwania i w przypadku zapotrzebowania na inne kierunki lub "przetarcie" nowych, chętnie podejmę takie wyzwanie i sumiennie się do tego przygotuję. Równie chętnie poprowadzę wycieczki do każdego zakątka Czech oraz Słowacji. Przypominam, że nie pilotuję innych kierunków. Nie dlatego, że nie chce mi się tego nauczyć, ale dlatego, że chcę wykonać swoje zadanie jak najlepiej.

Sprawdź moje wolne terminy.

 

Dobrze znane trasy po Polsce.

Możliwy wyjazd awaryjny.

Dobrze znane trasy po Czechach i Słowacji. Możliwy wyjazd awaryjny.

Polecani usługodawcy.

W mojej pracy pilota turystycznego współpracuję z kilkoma firmami z branży turystycznej. W przypadku gdyby ktoś z Was był zainteresowany tym, abym pilotował właśnie jego wycieczkę proszę się skontaktować z którymś z poniższych Biur Podróży lub Firmą Przewozową. Z pewnością oni podejmą wyzwanie, a ja będę konsultował program zwiedzania, tak żeby był jak najbardziej ciekawy. Oczywiście postaram się, aby Wasz wyjazd odpowiadał Waszym gustom i zainteresowaniom.

Biura podróży

 

Firmy transportowe

 
 
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego